O nas

Serwis izolowane.pl zapewnia wsparcie techniczne dla projektantów, wykonawców i innych osób związanych z branżą energetyczną.

Do Państwa użytku udostępniamy program wspomagający projektowanie linii izolowanych Ensto Designer Suite, katalogi do projektowania oraz aplikację mobilną do łatwego dobierania zacisków i uchwytów do linii energetycznych nn. Twórcą strony izolowane.pl jest firma Ensto, międzynarodowa, przemysłowa grupa biznesowa z Finlandii. 

ENSTO logo       logo

Ensto projektuje i dostarcza inteligentne rozwiązania elektryczne, aby poprawić bezpieczeństwo, funkcjonalność, niezawodność i wydajność inteligentnych sieci energetycznych, budynków i transportu. Myśl przewodnia naszych działań brzmi: Lepsze życie. Dzięki elektryczności.
W naszej ofercie znajdują się m.in osprzęt i urządzenia dla energetycznych linii napowietrznych, systemy ładowania samochodów elektrycznych, komponenty elektrotechniczne, systemy instalacyjne oraz inteligentne systemy oświetlenia dla domów, biur i przemysłu.
Ensto obecne jest w 20 krajach świata i zatrudnia ponad 1600 pracowników. Główna siedziba koncernu mieści się w mieście Porvoo w Finlandii. W Polsce Ensto reprezentowane jest przez firmę Ensto Pol Sp. z o.o. z siedzibą w Straszynie, która działa na rynku polskim od 25 lat.